Piotr Monsiorski

I co ja robię tu?

U-u... Co ty tutaj robisz?

"12 ciężkich, szczerozłotych koron moją głowę zdobi..." A poza tym projektuję różne rzeczy.

Logo

To coś co identyfikuje Twoją firmę. Coś co klienci mają jako pierwsze przed oczami myśląc o Was. Należy więc zadbać, aby znak był prosty, łatwo zapamiętywalny i dobrze oddawał charakter tego, co symbolizuje.

Nie obawiaj się, nie dostaniesz na końcu słabej jakości JPGa, albo - o zgrozo - czegoś kradzionego ze stocka. Aż ciarki przechodzą...

Branding

Interesuje Cię coś więcej niż samo logo? Potrzebujesz całego spójnego systemu identyfikacji wizualnej? Piątka! Nie samym logo firma żyje!

Zaczniemy od projektu Twojego logo, później zajmiemy się kolejnymi elementami. Wizytówki, papier firmowy, strona internetowa - wszystko dopasowane do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Web

Zastanów się - gdzie szukasz pierwszych informacji na temat fryzjera, kosmetyczki czy siłowni? No właśnie, w internecie. Twoi klienci również. Zadbajmy o to, żeby to pierwsze wrażenie zachęciło ich do wykręcenia Twojego numeru telefonu.

Inne projekty

Zajmuję się nie tylko tym, co jest wyżej. Jeśli masz zapotrzebowanie na coś innego, daj znać - czy to projekt plakatu, katalogu, koszulek czy zestawu ikon. Mogę również wziąć na siebie kontakt z drukarnią, nie musisz się martwić takimi sprawami jak spady, impozycja czy zalewki ;)